VTIPY

černy humor

3. května 2008 v 18:34 | mm

Jak se řekne maďarsky rakev? Vegetbedna.

Přijde paní Kohnová k lékaři a povídá: "Pane doktore, se mnou se děje něco špatného. Já když se ráno podívám do zrcadla, tak se vyděsím. Mám kruhy pod očima, ohromě zarudlej nos, vrásčitou pleť, splihlé vlasy a vypadám jako stará ohyzdná baba." "No já bych začal tou dobrou zprávou," povídá doktor. "Zrak máte v pořádku."

Co máme hrát vaší paní tchyni?" táže se kapelník před pohřbem. "Co chcete, hlavně potichu, abyste ji nevzbudili!"

"Za deset let manželství jsme jen jednou vyšli spolu z domu," zamyslí se Karla. "Do divadla?" zajímá se kamarádka. "Ne, když u nás hořelo."

vtipne blbosti

7. dubna 2008 v 17:50 | jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pani učitelka vyvolá Ondru: "Ukaž mi tady na mapě Ameriku." Ondra ukáže: "Tady." Paní učitelka ho pochválí. A zeptá se dětí: "Děti, kdo objevil Ameriku?" Děti vykřiknou: "Ondra."

"Proč chodíš pořád pozdě do školy?" ptá se učitel Jendy.
"Nemůžu se vzbudit včas."
"Nemáš budík?"
"Mám, ale zvoní, když spím."

Pes a prase o počasí:-)
Fatal error

Vite jak zabavit blondynu na celej zivot?"ne" Posadite ji do kulatí mistnosti a reknete at hleda roh!

o blondynach

6. dubna 2008 v 14:04

Co udělá blondýnka když si chce dát marmeládu? Oloupe si koblihu.

Sedí blondýnka a brunetka, popíjejí kafe a koukají na zprávy. Ukazují nějakého chlápka, co stojí na mostě a vyřvává, že skočí. "Vsaď se, že neskočí," povídá blondýnka. "Vsaď litr, že jo," brunetka na to. Chlápek přeci jen skočí. Blondýnka se vytasí s tisícovkou, ale brunetka na to: "Díky, ale já to nevezmu. Seš kámoška a já to viděla už ve zprávách o páté." "Já taky," odvětí blondýnka, "ale nikdy by mě nenapadlo, že skočí znovu."

Blondýnka jde k lesu a nese si potapěčské brýle. "Kam jdeš s těmi brýlemi?" ozve se za ní. "Slyšela jsem, že tenhle les je hodně hlubokej!"

Jede blondýna autem po dálnici a bouchne do kamionu předním nárazníkem. Nasupenej řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí: "Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!" Blondýna si tedy do něj stoupne a čeká co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ni, ale ona se jen blbě hihňá. "Ty se budeš ještě smát jo?" Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: "Hihihihi." Tak se nasere a rozmlátí jí auto úplně na kaši. Okna, kastli, prostě všechno. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí: "Co se tak hloupě směješ, snad to neníé tvoje auto?" A ona na to: "Ale jo je, ale pokaždý když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vylezla."

Jedna blondýna říká druhé: "Když uhodneš, kolik rtěnek mám v kabelce, dám ti všechny tři." Druhá blondýna odpoví: "Hmm, že by pět?"

vtipky

6. dubna 2008 v 13:59 | jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pani učitelka se ptá Pepíčka: "Jak říkáme ptákům, kteří odlétají do teplých krajin?" A Pepek na to: "Nashledanou."

Co udělá chytrý host, aby mu v restauraci přinesli vodu? Zapálí ubrus

Přijde muž s velkou žábou na čele k doktorovi. Lékař: "Dobrý den, můžete mi vysvětlit, jak se vám to stalo?" A žába odpoví: "Začalo to jako malý pupínek na zadku."

 
 

Reklama